صفحه اصلی / تلگرام / آموزش و نکات / تلگرام و یه چیزایی در مورد نحوه استفاده ایمن از اون قسمت اول

تلگرام و یه چیزایی در مورد نحوه استفاده ایمن از اون قسمت اول

تلگرام و یه چیزایی در مورد نحوه استفاده ایمن از اون قسمت اولReviewed by یاسرانصاری نیا on Aug 17Rating: 5.0یه چیزایی در مورد نحوه استفاده ایمن از تلگرام قسمت اولتلگرام عجب دنیایی شده واسه خودش جوریکه اکثر آدمای کشور ما توی همه زمینه ها درگیرش شدن اما با این حال که این همه فراگیر شده هنوز خیلی از ما نحوه استفاده درست از اونو نمیدونیم و همینم باعث شده که هزاران مشکل واسمون درست شه.

دنیای تلگرام:

تلگرام عجب دنیایی شده واسه خودش جوریکه اکثر آدمای کشور ما توی همه زمینه ها درگیرش شدن اما با این حال که این همه فراگیر شده هنوز خیلی از ما نحوه استفاده درست از اونو نمیدونیم و همینم باعث شده که هزاران مشکل واسمون درست شه.

یه چیزایی درمورد تلگرام

telegram

باعرض سلام واحترام خدمت همه اهالی محترم فدراسیون تلگرام شامل استان موبوگرام ، ناحیه پلاس محله،فلگرام آباد ومناطق سبز و نارنجی تلگرام و تلگرام مرکزی و سایر مناطق تابعه.

امروز قراره یه سری نکته راجب استفاده از تلگرام که حتی بخشیش میتونه تو روابطمون درکل دنیای صفر ویک (دنیای مجازی) کاربردی باشه رو باهمدیگه مرور کنیم تا اشتباهاتی که دیگران با بی دقتی مرتکب شدن و کار دست خودشون دادن رو لااقل ما تکرار نکنیم.

اول ببینیم تلگرام کجاست ؟

telegram2

تلگرام سرزمینی با خاکی نرم از جنس صفر و یک هستش که در گوشه ای از دنیای مجازی و در همسایگی پادشاهی متحد اوف(اینستاگرام،واتس آپ ، فیس بوک) قرار گرفته و روی دروازه ورودیشم یه دایره آبی با یه فلش سفید رنگ حک شده که فکر کنم همون موشک کاغذی دوران باستان خودمون باشه .

 

حالا کیا توشن؟

telegram4

خب معلومه دیگه همه ، از مش باقر لبنیاتی با اون اخلاق گلش بگیر تا گرگ داستان شنگول و منگول و حبه انگور

و این یعنی اینجام مثل بقیه سرزمین های صفر و یکی هرلحظه امکان داره گرگا خودشونو جای حبه های انگور به ما قالب کنن و همه جوره حالشو ببرن بعدم تو خوشبینانه ترین حالتش یهو ناپدید شن و ما رو تو خماری بذارن پس باید خیلی حواسمونو جمع کنیم که اسیر اونا نشیم.

حالا چطوری ازین خطرات احتمالی دوری کنیم:

اینطوری:

۱- ما نباید با قرار دادن عکس های حبه انگوری برای بخش پروفایل تلگرام خود باعث خیره شدن چشم گرگها و تحریک معده ایشان جهت قورت دادن مفت و مجانی خویش گردیم بلکه همیشه باید کاری کنیم تا درچشم ایشان مانند مامان دالتون (مادر دالتون ها در کارتون لوک خوش شانس) و یا زبل خان به نظر بیائیم تا از نزدیک شدن به ما خودداری کنند.

۲- از ارتباط برقرار کردن با افراد ناشناس در گروه ها بصورت خصوصی تا جایی که امکان دارد به شدت خودداری نمائیم زیرا امکان دارد فرد مورد نظر همان گرگ معروف باشد که با ورود روباه مکار و گربه نره به عرصه شکار ودر نتیجه زیاد شدن دست تصمیم گرفته با بازگشت به خویشتن خویش یعنی رصد بی صدای طعمه وانتظار برای رسیدن موقعیت مناسب به دور از چشم رقبا با شکل و شمایل شنگول و منگول ونه مادرآنها ناگهان درمقابل ما آفتابی گردد البته درجایی گفته شده که گرگ نابکار با شکل و شمایل وی حکیم هم دیده شده.

ادامه در قسمت بعد…

سامانه هرچیز(ارائه دهنده محتوای کانال های تلگرام بصورت همزمان روی اینترنت)
 harchyz.com

درباره یاسر انصاری نیا

این مطالب را نیز ببینید!

کانال تلگرامی دکتر انوشه دارای مطالب مفیدی برای زندگی

کانال تلگرامی دکتر انوشه دارای مطالب مفیدی برای زندگیReviewed by یاسرانصاری نیا on Sep 23Rating: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *